Żele UV Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 7 - 12 z 14 elementów
 • Seria żeli soak off easy off w kolorach białym, różowym i przezroczystym. Żel przeznaczony do naturalnych paznokci. Do stosowania na zmatowioną i oczyszczoną płytkę paznokcia z żelem bazowym lub bez. Żel do rozpuszczenia w płynie zmiękczającym lub acetonie. Utwardzać w lampie UV 2 min.

  39,00 zł brutto
 • Faza 3, wysokopołyskowy żel utrwalający, bezkwasowy; konsystencja rzadka. Utrwala modelowane paznokcie . Stosować na fazę 2 cienką warstwę, utwardzić w lampie UV 2 min. Powstałą po utwardzeniu warstwę dyspersyjną usuwamy cleanerem (odtłuszczaczem).

  60,00 zł brutto
 • Żel nabłyszczający z pędzelkiem. Nadaje bardzo wysoki połysk. Nie pozostawia warstwy dyspersyjnej. Można stosować na akryl, żel lub lakier. Utwardzać w lampie 2 minuty.

  60,00 zł brutto
 • Mocny żel jednofazowy, samopoziomujący, przeznaczony do modelowania na naturalnej płytce paznokcia, szablonie i tipsie. Kremowa konsystencja,w kolorze budyniowego różu, łatwy w nakładaniu. Wysoki połysk. Pojemność opakowania 20 g.

  60,00 zł brutto
 • Jest unikalną formułą nowego żelu kryjącego koloru beżowo-różowego. Jest to żel budujący, dość gęstej konsystencji, zbliżony kolorem do naturalnej płytki. Doskonale kryje wszelkie jej niedoskonałości, umożliwia również wydłużenie łożyska w przypadku paznokci obgryzionych. Utwardzamy w lampie przez 2 min.

  39,00 zł brutto
 • Żel jednofazowy średnio gęsty różowy. Jest to transparentny żel samopoziomujący o delikatnym odcieniu różu. Stosować na tipsach lub naturalnej płytce paznokcia. Masę rozprowadzić pędzelkiem. Utwardzić w lampie UV 2 minuty.

  60,00 zł brutto
Pokazuje 7 - 12 z 14 elementów