PIELĘGNACJA DOMOWA Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 7 - 12 z 25 elementów
 • Profesjonalny manicure,  suche skórki wokół paznokci, kruche i łamliwe paznokcie, płytka paznokciowa zniszczona zabiegami stylizacji paznokci, skóra dłoni narażona na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, przesuszona i szorstka.

  13,00 zł brutto
 • Zaawansowany preparat o działaniu intensywnie nawilżającym, przeznaczony do każdego typu cery, w szczególności suchej, po nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV, opalaniu w solarium, przesuszonej na skutek działania suchego powietrza (klimatyzacja, ogrzewanie w okresie jesienno – zimowym). 

  45,00 zł brutto
 • Serum głęboko nawilżające to zaawansowany preparat o działaniu intenstywnie nawilżającym, przeznaczony do każdego typu cery, w szczególności suchej, po nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV, opalaniu w solarium, przesuszonej na skutek działania suchego powietrza (klimatyzacja, ogrzewanie w okresie jesienno – zimowym). 

  45,00 zł brutto
 • Przeznaczenie dla skóry : ekstremalnie zniszczonej bardzo suchej i szorstkiej skłonnej do rogowacenia

  15,00 zł brutto
 • Silnie skoncentrowana formuła, dzięki precyzyjnie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym działa jak regenerujący opatrunek, zapewniając natychmiastowe ukojenie i długotrwałą ochronę skóry stóp. Skutecznie likwiduje zrogowacenia i zmniejsza skłonność do pękania pięt. 

  12,00 zł brutto
 • Farmona NIVELAZIONE Krem Naprawczy do Stóp 6w1 Krem przeznaczony do pielęgnacji bardzo suchej i zniszczonej skóry stóp.

  14,00 zł brutto
Pokazuje 7 - 12 z 25 elementów