SPECJALNE CENY TARGOWE TYLKO W DNIACH

21-23 LISTOPADA! DARMOWA WYSYŁKA OD 200 ZŁ!

Połącz się z branżą!

21-23 listopada 2020 zapraszamy na Targi i KongresBEAUTYFORUMONLINE.

Już teraz sprawdź listę blisko 500 firm i marek  na https://online.targibeautyforum.com.pl/lista-wystawcow

Dołącz bezpłatnie do wirtualnej platformy i skorzystaj z promocji targowych, nowości i szkoleń online, a także porozmawiaj z Wystawcami przez czat i wideo-rozmowę.

W ramach kongresu czekają na Ciebie: 44 wykłady, 7 grup tematycznych i 58 wykładowców! Jest to dobra okazja aby bezpiecznie i komfortowo, sprzed ekranu własnego komputera czy smartfona uczyć się od najlepszych ekspertów.

Już teraz wykup dostęp do wybranych przez Ciebie wykładów – koszt jednego wykładu to 14,90 zł (na życzenie w cenie możesz otrzymać certyfikat oraz 30-dniowy dostęp do nagrań).

Więcej informacji znajdziesz na https://online.targibeautyforum.com.pl/oraz na wydarzeniu na facebooku.

Firma IMS  posiada 25 letnie doświadczenie w branży kosmetyki profesjonalnej.

Od 2003 r. oferujemy naszym klientom własną markę IMS nails produkowaną przez najlepsze laboratoria w Europie i na świecie. Swoje doświadczenie budowaliśmy biorąc udział w licznych przedsięwzięciach rozwijających światowy rynek kosmetyczny. Testując wiele metod stylizacji paznokci i produktów, stworzyliśmy własny system modelowania paznokci, dający doskonałe efekty i maksimum satysfakcji. Uczestniczymy czynnie w życiu polskiej branży kosmetycznej poprzez udział w największych imprezach targowych, organizowanie pokazów, sympozjów i specjalistycznych szkoleń. Współpracujemy ze szkołami kosmetycznymi. Wspomagamy rozwój fachowej prasy kosmetycznej. Liczne grono przeszkolonych stylistek paznokci, rosnąca rzesza zadowolonych klientów pozwalają nam odnosić nowe sukcesy i dają poczucie satysfakcji.